Ексклюзив!

Комплект кухонного текстилю Lovely Feather 8 ел. AMBITION
3 800 ₴
Показать оптовые цены- Под заказ
- Оптом и в розницу
- Код: D-95506
Отправка с 07 мая 2026+380 (63) 024-55-05
Алина- +380 (97) 288-22-66Виктор
- +380 (50) 642-61-86
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комплект текстилю Lovely Feather, прикрашений помпонами та ажурним візерунком у формі пір'я.
Створює вишукане та цілісне оздоблення інтер’єру. Розставляючи різні елементи гарнітура в декількох місцях квартири, ми створюємо гармонію в декорі.
Комплект виготовлений з якісної поліестерової тканини з бамбуком, яка дивує своєю ніжністю та м'якістю. Дуже міцна бамбукова тканина є антистатичною, не збирає пил і кліщів, а також має бактерицидні та протигрибкові властивості. Мереживо з поліестеру.
У набір входить:
1 х скатертина
1 х доріжка (ранер)
2 х декоративна наволочка
4 х серветки
Створює вишукане та цілісне оздоблення інтер’єру. Розставляючи різні елементи гарнітура в декількох місцях квартири, ми створюємо гармонію в декорі.
Комплект виготовлений з якісної поліестерової тканини з бамбуком, яка дивує своєю ніжністю та м'якістю. Дуже міцна бамбукова тканина є антистатичною, не збирає пил і кліщів, а також має бактерицидні та протигрибкові властивості. Мереживо з поліестеру.
У набір входить:
1 х скатертина
1 х доріжка (ранер)
2 х декоративна наволочка
4 х серветки

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип изделия | Скатерть |
| Общее количество предметов | 8 |
| Форма скатерти | Прямоугольная |
| Количество салфеток | 4 шт |
| Материал | Полиэстер |
| Цвет | Белый |
| Производитель | Ambitionfly |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Размеры скатерти | |
| Длина скатерти | 280 см |
| Ширина скатерти | 160 см |
| Размеры салфетки | |
| Длина салфетки | 40 см |
| Ширина салфетки | 30 см |
| Размеры дорожки | |
| Длина дорожки | 150 см |
| Ширина дорожки | 40 см |
Информация для заказа
- Цена: 3 800 ₴









